olej_img
Výměna oleje

Výměna oleje

Výměnou oleje u Euromasteru získáváte služby navíc.

Motorové oleje chrání motor vašeho vozu

Výměna oleje patří k základním povinnostem každého motoristy. Motorové oleje promazávají jednotlivé části motoru, čímž jej chrání a zajišťují mu delší životnost. Proto je v zájmu každého majitele motorového vozidla navštěvovat v patřičném intervalu autoservisy a olej ve svém vozidle vyměňovat.

Výměna oleje

 

Výměna oleje u Euromasteru: získáváte služby navíc

Motorové oleje kromě toho, že nezanedbatelně zvyšují životnost vašeho motoru, umožňují také náležitě využít optimální výkon vašeho vozu. Ať už jde o osobní automobil, SUV, 4x4 nebo motocykl, navštěvovat pravidelně autorizované autoservisy se prostě vyplatí.

Servisní centra Euromaster navíc při výměně oleje poskytují motoristům i další služby, zejména diagnostiku jejich vozidla. Samozřejmostí už je dnes bezplatná kontrola hladiny oleje ve vašem automobilu, kromě toho technici Euromasteru zdarma prověří také opotřebení pneumatik, kvalitu brzdového systému, životnost tlumičů nebo kvalitu výfuku.


 

Navštivte autoservisy Euromaster

Motorové oleje vyrábí mnoho výrobců a lze jen spekulovat, který z nich je nejlepší. Spíše než výrobce je ale u olejů důležitá jejich specifikace. Proto je při výměně oleje vhodné zkontrolovat víčko dolévání oleje a podívat se, jaká písmena obsahuje. Předně je třeba pamatovat na to, že motorové oleje pro dieselové motory se v žádném případě nesmí používat pro motory benzínové, a naopak. Autoservisy Euromaster a jejich vyškolení technici vám rádi poradí, který olej bude vhodný právě pro váš vůz. Euromaster nabízí kompletní řadu olejů, od minerálních přes polosyntetické až po syntetické.

Výměnu oleje zaznamená náš technik prostřednictvím moderních diagnostických zařízení do řídící jednotky vozidla.