EUROMASTER Česká republika s.r.o.

Autoservisy a pneuservisy Euromaster si kladou jeden základní cíl – poskytovat všem svým zákazníkům co možná nejúplnější informace o svých produktech. Zároveň se tento pneu obchod snaží zajistit svým klientům nejširší nabídku na trhu, a to nejen v oblasti pneumatik.

Svou nabídku Euromaster nepřetržitě rozšiřuje také o nejrůznější potřebné autodíly, kterými musí kvalitní centrum pro motoristy rovněž disponovat. Pneu obchod Euromaster nabízí zejména prodej a servis značkových pneumatik, mezi standardní služby našich autoservisů ale dnes patří i MASTER KONTROLA - bezplatná prohlídka vašeho vozu a provedení pravidelné údržby.

Pneuservisy a Autoservisy Euromaster, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice, garantují všem zákazníkům komplexní řešení managementu pneumatik, ať už se jedná o individuálního klienta, nebo jakoukoliv větší společnost. Náš pneu obchod nabízí všem zákazníkům bez rozdílu pneumatiky na všechny druhy vozidel. Kromě zimních i letních pneumatik na motocykly, osobní automobily, vozy 4x4 a nákladní automobily u nás seženete také veškeré druhy a dezény plášťů určené pro stavební stroje či těžkou zemědělskou techniku. Technici Euromaster kromě pravidelných servisních prohlídek vašeho vozu zajistí i výměny olejů, seřízení brzdových systémů, klimatizací nebo tlumičů.

Pneu obchod poradí, jaké pláště vybrat

Ne každý zákazník je také dostatečně obeznámen o tom, jaký rozměr a druh pneumatik se hodí právě na jeho automobil. I proto autoservisy Euromaster zaměstnávají odborníky, kteří dokážou poradit a snaží se pomoci vyřešit jakýkoliv problém s vaším vozem. Proto neváhejte a navštivte nejbližší pneu obchod Euromaster ve vašem okolí ještě dnes. Z bohaté nabídky zimních i letních pneumatik si vybere opravdu každý, ať už jde o jedince vyznávajícího spíše sportovní styl jízdy, nebo toho, kdo preferuje klidné a bezpečné cestování po silnici.

Všeobecné obchodní podmínky oprav a servisních prací společnosti

 

 

MISE EUROMASTER

Naším posláním je zajistit bezpečnost, klid a pohodlí všech našich zákazníků kdekoliv a kdykoliv.

Odbornost a profesionální přístup našich pracovníků vychází z dlouholetých zkušeností, spolupráce s firemní klientelou a je podpořena naším každodenním nasazením.

 

Hodnoty Euromaster