naprawa_opon_page_image
Oprava pneumatik

Oprava pneumatik

Oprava pneumatiky v případě defektu v odborném pneuservisu

Opravit pneumatiku je možné v mnoha případech - nejčastěji se stává, že dojde k poškození přední části běhounu. Je třeba se obrátit na odborníka s odpovídající kvalifikací a vybavením, který po zhodnocení rozsahu poškození rozhodne, zda může být pneumatika ještě opravena a používána.

Oprava pneumatik

Zjsitíme zda lze pneumatiku opravit

Opravu pneumatik je více než prostý akt služby. To je významný technický provoz, což by mělo umožnit přechod na bez rizika a problémy. Proto Euromaster nejprve stanovit, zda je možné opravit pneumatiku. To je způsobeno tím, že některé typy poškození, např. Průsečík straně, úplně diskvalifikovat pneumatiku a neměl by být větší v žádném případě sloužit.

Je-li vaše pneumatiky poškozené, můžeme to napravit, pokud
Nezdá se vám jel na pneumatice, když sestoupil ze vzduchu
Poškození se vztahuje pouze na běhounu (bočních částech pneumatik škoda dyskfalifikują pneumatikou) a / nebo
Velikost poškození není větší než ¼ "
Pokud potřebujete pomoc zkontrolovat pneumatiky poradí v našem průvodci -> klikněte zde.

Pokud jste chytili defekt pneumatiky, ukážeme vám, jak vyměnit pneumatiku.

Jak opravit pneumatiku?
Hlavní fáze opravy zahrnují čisté pneumatiky a přesnější kontrolu škody, připravit poškozenou oblast pro další práci (např. Mletí otvor), očistěte příprava staveniště zranění nebo chemické zdrsnění předpoklad těsnícího prvku (tj. Patch, houby, atd.) A zkontrolujte kola pod tlakem.
 

Jak správně opravit pneumatiku?
Latka - ANO. PILE - NO.
Správný způsob, jak opravit je pneumatika ji zašívání zevnitř a naplňte otvor piercing. Ne kołkuj pneumatiky. Nikdy. Studding nevyžaduje stahování pneumatiku z kola. Kolík je jednoduše zasunut do proraženou oblasti je proto nespolehlivá metoda. Trvat na plně pod kontrolou a požádejte servisního technika na vnějších a vnitřních kontrolních pneumatik.