Program je určený pro podnikatele – fyzické osoby, právnické osoby nebo jiné organizační jednotky, které jsou plně způsobilé k právním úkonům a které na vybraných prodejních místech, tj. v kamenných či internetových obchodech, zakoupí pneumatiky Michelin.

Akce trvá od 25. ledna do 31. března 2018 .

 

Podmínky akce - poukaz v hodnotě 650 Kč

 

 

1

Vytvořte si účet na portálu Michelin MyAccount

Nezabere to déle než 1 minutu. Pokud již účet máte, můžete tento krok přeskočit.

 
 
2

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů na portálu MyAccount a poté se seznamte s pravidly akce a udělte souhlas s nimi.

 
 
3

V době od 25. ledna do 31. března 2018 kupte jakýkoliv počet nových pneumatik Michelin u jednoho z prodejců účastnících se akce.

Za každou zakoupenou* pneumatiku získáte poukaz v hodnotě 650 Kč, který můžete využít na zaplacení servisních služeb uskutečněných prodejcem, u něhož byly pneumatiky zakoupeny.

PAMATUJTE SI – Získanou hodnotu není třeba uplatnit okamžitě. Každý nákup pneumatik zvyšuje celkovou hodnotu vašich servisních závazků a umožňuje vám tak platit za větší množství služeb.

 
 
4

Využijte servisní službu od prodejce, u kterého byly zakoupeny vaše pneumatiky. Za služby v celém či částečném rozsahu zaplaťte s využitím servisních závazků, které jste nasbírali za nákup pneumatik.

Servisní služby je možné využít v době od 25. ledna do 30. června 2018.